Usługi

Usługi

Nietypowe zlecenia

Wykonujemy tarasy i elewacje zarówno z drewna, jak i z kompozytu. Nie jest nam obcy temat produkcji oraz montażu domków z drewna, takich, w których przechowuje się narzędzia czy zadaszeń na drewno. Zajmujemy się również realizacją sezonowych barów piwnych i innych okolicznościowych projektów.

 

Konserwacja i przechowywanie

Potrafimy konserwować tarasy i elewacje. Możesz też skorzystać z naszego magazynu - przechowamy zadaszenie pergoli i dodatkowo wykonamy jej regulację. Zapewniamy przyjazd, przewiezienie, przechowanie, konserwację i odwiezienie. Wszystko szybko i profesjonalnie.

Pergole i ogród

Produkujemy i sprzedajemy drewniane pergole. Jesteśmy również autoryzowaną firmą montażową włoskiej marki Pircher, która specjalizuje się w drewnianych aranżacjach ogrodowych. Sprzedajemy pergole tej firmy, odpowiadamy również za ich serwis techniczny.

 

Deski

Sprzedajemy deski tarasowe oraz deski elewacyjne wykonane z modrzewia, świerku, sosny i drewna egzotycznego, a także te zrobione z kompozytu. W swojej ofercie mamy również legary tarasowe ze wszystkich wyżej wymienionych materiałów (cena zależna od kursu dolara).

 

Produkty i inwestycje

Oferujemy produkty takich marek jak Pircher, Seca, Storaenso czy Spax. Obsługujemy zarówno małe, jak i duże inwestycje, firmy, a także klientów indywidualnych.

 

 

Akcesoria

To u nas znajdą Państwo wszelkie akcesoria niezbędne do montażu i konserwacji, czyli śruby, systemy instalacji, oleje tarasowe czy środki do czyszczenia tarasu. Mamy również hydroizolacje tarasów oraz wszystko to, co jest potrzebne do budowy oczka wodnego.